Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Szukasz opinii o firmie lub chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami? To właśnie idealne miejsce.
Albert

Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: Albert »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
assamble

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: assamble »

U mnie na przykład sam temat biznesu jest ważny, a co dopiero dalej. Stąd po prostu zastanawiam się, które przyszłościowe branże warto rozwijać. Co ma sens. Mam nadzieję, że z czasem po prostu to wszystko się sprawdzi i będzie naprawdę dobrze. Ba, coraz to lepiej tak naprawdę.
allaha

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: allaha »

Jak Wam się wydaje, czy warto jest od czasu do czasu sprawdzać niektóre elementy? Mam na myśli na przykład to, że w mojej firmie może zostać przygotowany dla mnie kiosk samoobsługowy i nie wiem, czy nie warto spróbować takiej dodziałalności, jak ja to mówię. Co sądzicie? Jakie są opinie?
akacja

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: akacja »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że klimatyzator kasetonowy to dobra możliwość jeśli chodzi o działania firmowe, to czy będziecie w stanie się nim zainteresować? Oczywiście, jest to koszt, jak wszystko, ale zdecydowanie mniejszy, niż może sie wydawać. Dlatego może warto to po prostu rozważyć? Jestem pewna, że sporo osób ma takie problemy.
pannadivanna

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: pannadivanna »

Muszę kupić odpowiedni sprzęt do etykietowania produktów i to naprawdę dla mnie dylemat, bo nie kążdy ma to, czego potrzebuję. Dokładniej interesuje mnie firma Godex i takie https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-godex sprzęty. Tylko pytanie, jakie mogą być maksymalne projekty etykiet w tym produkcie? Co wy na to?
grace500

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: grace500 »

Jestem zainteresowana, by wprowadzić w moim biznesie kioski samoobsługowe , ale nie wiem do końca, jak to ma wyglądać. Dajcie znać, bo jednak nie miałam wcześniej do czynienia z czymś takim i nie wiem, czy mi na tym odpowiednio zależy. Co wy na to? Jednak mi to odpowiednio pasuje, dajcie znać.
budoiaur

Re: Opinie Szary Piotr Doradztwo Biznesowe i Informatyczne Paniówki

Post autor: budoiaur »

Jaki telefon internetowy warto firmie zainstalować? W ogóle do niedawna nie wiedziałam, że jest taka opcja, a to nie jest zwykła wersja telefonu stacjonarnego, a coś premium. Stąd właśnie się na ten temat dodatkowo rozpytuję.
ODPOWIEDZ