gdzie kupić tanio leki??

Opowiedz o tym, co lubisz robić w wolnym czasie i jaka aktywność sprawia Ci największą frajdę. Może uda Ci się znaleźć kogoś, kto podziela Twoje pasje?
domik41

gdzie kupić tanio leki??

Post autor: domik41 »

Gdzie można stacjonarnie kupić tanio leki? Która apteka najtańsza? jestem ciekaw gdzie wy kupujecie leki i czy zauwazyliście podwyżki cen? wydaje mi się, że w DOZ ceny są w porządku
barbax

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: barbax »

ja jestem zadowolona z zakupów w DOZ, często tam kupuję, ceny są korzystne, asortyment świetny więc można kupić to czego nam potrzeba. Zdecydowanie wolę zakupy stacjonarne niż online

vision f m
domik41

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: domik41 »

chyba sporo osób wybiera właśnie DOZ, bo mają dobre ceny, duży wybór produktów, obsługa zawsze pomoże przy wyborze odpowiednich rzeczy, jestem zadowolony z zakupów tam

śrut wybuchowy 4 5 mm
MALINKA

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: MALINKA »

Dokładnie tak, w dozie ceny są bardzo korzystne można też zauważyć, że leki nie drożeją więc warto u nich kupować. Sama zaopatruje naszą rodzinkę właśnie w aptece DOZ.
Lotka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Lotka »

Dzięki Wam za ten wątek, babci akurat kończą się zapasy leków, a nie ukrywam, nie ma zbyt dużej emerytury, dlatego też każda oszczędność się dla niej liczy. A w DOZie faktycznie jest sporo taniej.
Loki

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Loki »

Od dawna już kupuję w dozie, wybór jest świetny, ceny też spoko. Chyba tylko u nich nie było ostatnio podwyżek. Kupuję leki regularnie, więc zauważyłbym gdyby tak było, a płacę mniej więcej podobne kwoty cały czas

bieg p
Dota

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Dota »

Potwierdzam, w doz mają najniższe ceny. Ja i moja rodzina już tylko w doz się zaopatrujemy, bo to co się dzieje w innych aptekach to już trochę przesada. Zdecydowanie nie warto przepłacać.
wisienka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: wisienka »

Zgadzam się, moim zdaniem również w DOZie stacjonarnie są teraz najlepsze ceny, warto u nich kupować leki i suplementy, nie ma co przepłacać w dzisiejszych czasach.
niiiii wiiiiim

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: niiiii wiiiiim »

nie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem
Zen

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Zen »

Doz ma cały czas najlepsze ceny, ostatnio robiłam tam większe zakupy i byłam miło zaskoczona. Na pewno będę trzymać się tej apteki, bo gdzie indziej ceny poszły mocno w górę.
gruszka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: gruszka »

W DOZie mają dobre ceny, ja też lubię u nich robić zakupy bo moje leki wychodzą u nich najtaniej a trochę ich kupuję. Suplementy mają też w bardzo w fajnych cenach.
naszulka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: naszulka »

Racja, w DOZie cały czas ceny dobrze się trzymają, kupuję u nich stacjonarnie bo tak lubię najbardziej, zachęciłam też moją rodzinę na zakupy u nich bo naprawdę się opłaca.
eklerka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: eklerka »

Chyba najlepiej kupować leki w DOZie, oni jak dla mnie mają najlepsze ceny, kupuję swoje- co miesiąc i na szczęście nie zauważyłam żeby ich ceny poszły do góry.

bratek w doniczce
Metka

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Metka »

W doz na pewno jest teraz najtaniej, ja już nie kupuję w aptekach, bo ceny poszły tam mocno w górę. Póki co trzymam się doz, mam gwarancję, że zawsze tam coś zaoszczędzę, a przepłacać nie lubię.
jaga

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: jaga »

Zgadzam się, mi też się wydaję, że teraz DOZ jest najtaniej, kupowałam u nich ostatnio leki na receptę, po przejściu kilku aptek i porównaniu cen właśnie DOZ wypadł najlepiej.
Meg

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Meg »

Ja też kupuję w doz i właściwie już tylko tam, nie znalazłam nigdzie indziej taniej leków czy suplementów. Na pewno będę się trzymać doz, bo tam jeszcze można coś zaoszczędzić, gdzie indziej to już drożyzna.

lux salon
Elen

Re: gdzie kupić tanio leki??

Post autor: Elen »

Tak, doz ma naprawdę dobre ceny jeszcze, bo w innych aptekach niestety podwyżki co chwilę jakieś robią. Ja w doz płacę póki co cały czas tyle samo, więc na pewno polecam tam robić zakupy.
ODPOWIEDZ